Свистунов Дмитро Миколайович – завідуючий відділенням, лікар отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи за фахом – 20 років, очолює відділення з 2011 року.

 

 

 

 

 

 

 

Відділення розраховане на 40 ліжок, з яких 20 ліжок ЛОР та 20ліжок щелепно-лицевої хірургії. В середньому за рік лікується близько 3000 пацієнтів.

Відділення надає цілодобову невідкладну медичну допомогу хворим з патологією вуха, горла, носа та щелепно-лицевої ділянки. 90% пацієнтів отримують хірургічне лікування. Операції проводяться від загальним та місцевим знеболенням.

Особливим напрямком є допомога хворим з множинними травмами лицевого скелету. Впроваджені і використовуються новітні методики реконструктивних операцій при багатоуламкових переломах кісток лицевого черепа з використанням металевих конструкцій та синтетичних матеріалів.

На базі відділення працює кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова. Колектив відділення та кафедри тісно співпрацюють у проведенні практичної, лікувальної та науково-дослідної роботи. Співробітники кафедри і відділення є учасниками всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій.