Завідувач відділенням – Псюк Сергій Степанович. Закінчив Вінницький медичний інститут, 1988 р., стаж роботи 30 років, Вища кваліфікаційна категорія.

 

 

 

 

 

Відділення розраховано на 60 ліжок, з яких 20 ліжок полі травматологічні.

Оснащене.

По штатному розкладу у відділенні 4.5 лікарські посади, 20 посад медичних сестер та 18 штатних посад молодших медичних сестер.

Відділення цілодобово і щоденно ургентує, приймаючи хворих із скелетною травмою, політравмою, ранами, покусаних тваринами. При наявності вільних ліжко-місць госпіталізуються і хворі в плановому порядку із захворюваннями опорно-рухового апарату. Ургентні хворі госпіталізуються у відділення через травмпункт, де вони оглядаються черговими травматологами, виконується рентгенографія та проводяться необхідні маніпуляції та операції. Планові хворі госпіталізуються після повного амбулаторного обстеження, огляду зав. відділенням та погодженням з адміністрацією лікарні. Відділення є учбовою базою кафедри травматології, ортопедії та ВПХ Вінницького медуніверситету. Лікувально-консультативною роботою у відділенні займаються працівники кафедри:

  • Завідувач – професор, д.м.н. ФІЩЕНКО В.О.
  • Професор – д.м.н. ЖУК П.М.
  • Доцент – к.м.н. СТОЛЯРЧУК В.С.
  • Доцент – к.м.н. СЛЄПОВ В.В.
  • Доцент – к.м.н. КІРІЧЕНКО В.І.
  • Доцент – к.м.н. БАШИНСЬКИЙ Г.П.

Завдяки співпраці з кафедрою, поширюються передові методи лікування та діагностики захворювань. За рік у відділенні лікується близько 2000 паціентів, проводиться близько 1800 операцій різної категорії складності. Широко використовуються на практиці при деформуючому артрозі колінного суглобу  монокондилярні та тотальні  ендопротези колінного суглобу, при травмах та захворюваннях кульшового суглобу тотальні та однополюсні ендопротези кульшового суглобу.   Використовуєм  інтрамедулярний  остеометалосинтез блокованими стержнями при переломах стегна , гомілки та плеча, динамічно напруженного остеометалосинтезу (DHSтаDCS),  операцій за методикою SCARF , SHEVRON при HALLUX VALGUS.Користуємось малоінвазійним остеометалосинтезом, застосовуєм блоковані пластини  з кутовою стабільністю.  Завдяки придбаній адміністрацією лікарні інтраопераційної рентгенапаратури(ЕОП),вдається зменшити час на проведення операції завдяки невеликим хірургічним доступам, що зменшує ризик післяопераційних ускладнень,прискорює  реабілітацію в післяопераційному періоді, раннє навантаження на хвору кінцівку, скороченя термінів перебування в стаціонарі та якнайшвидше повернення до трудової діяльності паціента.

Колектив відділення кожен день працює над покращенням показників роботи стаціонару, умов перебування та лікування хворих, вдосконаленням професійного рівня та трудової дисципліни.

Контакти: (0432) 66-41-02.