З великою вдячністю звертаюсь до колективу урологічного відділення Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги!!!
На чолі з завідуючим відділення
Балацьким Романом Костянтиновичом, тут дійсно працюють великі професіонали та майстри своєї справи!!!
Декілька років тому у відділенні проходив лікування мій батько, а рік тому і я потрапила на лікування.
Хочу висловити особливі слова вдячності лікарю відділення Городецькому Віталію Миколайовичу! Дякую за Ваш дійсно професійний лікарський підхід до кожного пацієнта, підтримку та швидке одужання!!!!
Бажаю Вам та усім працівникам відділення лише усього самого хорошого, нехай Господь оберігає Вас та ваші сім’ї і дарує багато сил і енергії у Вашій не легкій справі!!!

З повагою пацієнтка Копиченська Л.В.

Леся
23.05.2024

“АНГЕЛИ В БІЛИХ ХАЛАТАХ” – доволі крилата та поширена фраза, але скільки праці, любові, людяності, добра та щирості вкладено у ці прекрасні слова.
Сьогодні, цим текстом, вся наша родина, висловлює глибоку вдячність та шану всьому медичному персоналу відділення травматології Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. В такий складний для нас усіх час, ви залишаєтесь взірцями та професіоналами, ви не черствієте душею, ви з гордістю та всією відповідальністю несете по життю почесне звання – МЕДИЧНИЙ ПРАЦІВНИК.
Нам пощастило, що здоров’я нашого дідуся потрапило в золоті руки Жука Петра Михайловича та Мовчанюка Вадима Олеговича, завдяки ВАМ та ВАШІЙ праці дідусь швидко починає відновлюватись.
Нехай у ваших домівках панує злагода, а Янгол Охоронець супроводжує всі Ваші справи. Ще раз ДЯКУЄМО!

Кибальчук Таїса
20.12.2023

Хочу висловити щиру подяку колективу відділення гнійно-септичної хірургії КНП Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.
Особливі слова вдячності за професіоналізм, уважність та турботу хочу висловити завідуючому відділенням Малику Леоніду Михайловичу, хірургам Лавренюк Ілоні Володимирівні та Максиму Юрійовичу (на жаль не пам’ятаю прізвища), медичним сестрам Бегменко Олександрі, Саволюк Наталі Володимирівні, Грінченко Ользі Михайлівні, сестрі господарці Шеремета Галині Андріївні, старшій медсестрі Музика Світлані В’ячеславівні.
Від щирого серця бажаю всьому колективу здоров’я, невичерпної енергії, успіхів у роботі, вдячних пацієнтів і гідної винагороди за працю!
З вдячністю,
пацієнт Юрій.
23,11.2023

Юрій
20.12.2023

Доброго дня.
В період з 4 по 17 січня 2023 року наш батько і дідусь перебував на лікування в урологічному відділенні міської клінічної лікарні невідкладної медичної допомоги. За цей час йому була надана вся необхідна медична допомога в тому числі проведена операція з видалення аденоми передміхурової залози. Ми побачили високий професійний рівень завідуючого відділенням Балацького Романа Костянтиновича та його колег-урологів, лікаря – анестезіолога Али Володимирівни, лікаря-кардіолога Анастасії Федорівни, старшої медичної сестри Світлани Василівни, чуйне ставлення до хворих всього медичного персоналу. Щире спасибі вам, шановні. З повагою, діти та внуки Бахура Анатолія Івановича.

Марія
14.02.2023

Хочу висловити щирі слова подяки всьому колективу,а саме Трохименко Б.В Неголюк А.В Українець В. М Жмур А.А.
Нещодавно оперували мого сина, Українець Володимир Михайлович лікар від Бога, з великим професійним досвідом,людина з золотим серцем і щирою душою! Шана і повага лікарям, яким Господь наділив талантом рятувати і повертати людські життя! Також сердечно дякую лікарю анестезіологу Неголюк Алла Володимирівна за цінний лікарський багаж, за тепло і розуміння, толерантність і щирість!
Дуже приємно вражена благородністю і культурою надання послуг пацієнтам, медичними працівниками, теплою атмосферою.
Професійність лікарів, ввічливість медичних працівників, щоденна чистота у відділенні – запорука спокою і шлях до швидкого одужання хворих пацієнтів!

ДОЗЕМНИЙ УКЛІН ВАМ, ЛЮДИ В БІЛИХ ХАЛАТАХ! ХАЙ ЗАВЖДИ ВАС СУПРОВОДЖУЄ УДАЧА, НАСНАГА, ЗДОРОВ’Я І ВДЯЧНІСТЬ ЛЮДЕЙ ЗА ВАШУ ТИТАНІЧНУ ПРАЦЮ.

Тоня
04.08.2022

«Хочу подякувати усім працівникам неврологічного відділення під керівництвом Дикої Ольги Василівни. Їхні доброта, умілі руки, чуйне серце, розум, їхня підтримка в кожну хвилину, давала мені стимул для одужання. Особливо мені хочеться винести велику подяку Маціпурі Лілії Володимирівні, яка приділила мені велику увагу у лікуванні і не дала хворобі прогресувати. Молода, розумна, чуйна, заслуговує великої подяки..»
У день найсвітлішого православного свята ВЕЛИКОДНЯ хочу побажати вам миру, спокою і благополуччя. Нехай Господь береже вас і ваших рідних від дрібних і великих проблем. Бажаю, щоб цей день став початком нового і світлого життя.

Пацієнтка Чистякова Н.(палата 2. 16.04-20.04 2022)

Чистякова Ніна
20.05.2022

Хочемо висловити щиру подяку всім працівникам реанімаційного відділення від сім’ї Околодько.
Перш за все ми дякуємо лікуючим лікарям: Юлії Олександрівні, Аллі Володимирівні, Василю Миколайовичу, анастезіологу Олександру Володимировичу, старшій медсестрі Альоні Олександрівні а також всім медсестрам, санітаркам, інтернам. Від щирого сердця дякуємо вам за кваліфіковану допомогу і лікування Околодько Сергія.
Дякуємо за вашу невтомну працю і вдень і вночі, за вашу турботу, увагу, терпіння і підтримку. Низький уклін усьому персоналу, ваша праця безцінна!
Вітаємо з новорічними святами!
Бажаємо вам всім міцного здоров’я і процвітання а також Божого благословіння і довгих років життя вам і вашим рідним.
Дякуємо!
Родина Околодько.

Аліса
21.02.2022

Висловлюємо щиру безмежну подяку усьому колективу урологічного відділення за професійний підхід у лікуванні, щирість, людяність, доброту, увагу до нас! Ви професіонали своєї нелегкої праці, люди від Бога, які прийдуть на допомогу в любу хвилину! Ви повернули нас до життя! Від щирого серця бажаємо Вам богатирського здоров’я, терпіння, достатку, сімейного затишку, благополуччя! Особливу поляку хочеться висловити нашим спасителям-лікарям Балацькому Роману Костянтиновичу та Безкоровайному Олегу Едуардовичу! З великою повагою пацієнти третьої палати в особі Стоколос В.І., Притуляк Л.К. і Бублик Т.В.

3 ПАЛАТА
09.12.2021

Дуже вдячні працівникам нейрохірургічного відділення за своєчасну і результативну допомогу. Шановний Максимов Валентин Володимирович Ви Лікар від Бога! Змогли повернути моїй матері активний сспосіб життя! Будьте здорові! Дякуємо

Олена
08.07.2021

Цими днями усі вітають медиків з професійним святом. Надихнули і мене…

Важко згадувати але…щиро хочу подякувати колективам відділення невідкладної медичної допомоги та реанімаційного відділення 1.

УСІМ, хто був на чергуванні з 19 на 20.06. 2020 року низький Вам уклін ?- ви рятували мого єдиного сина!

Особисто висловлюємо подяку директору лікарні Фоміну Олександру Олександровичу, колективу політравми та нашому лікарю – Малецькому Павлу Євгенійовичу, а також Жуку П.М., Геруку А.І. та Куцику О.В.

Багатьох прізвищ, на жаль, не знаю, тому усьому колективу Вінницької міської клінічної лікарні швидкої допомоги щиро дякуємо!

Дай Бог усім вам здоров’я!

З повагою Григор‘єві: Станіслав, його батьки – Оксана і Олег

Оксана Григор‘єва
08.07.2021

Хочу подякувати за професійну роботу медпрацівників:
Томашевський Я.В.
Грищишин А.Ю.
Гончаренко О.С.
Кириченко О.О.
Сірко О.В.
Ковальчук К.
Рагуліна П.
Від щирого серця дякую за високоякісну медичну допомогу, турботу, титаничні зусилля прикладені за для врятування життя.

Сергій
21.09.2020

Дякую працівникам травм пункта,Професійні,чуйні, турботливі ! Здоров’я Вам та Вашим Родинам !

дмитрий
19.02.2020

Хочеться висловити подяку лікарю Юрчак В.П. за професійний підхід у лікуванні, людяність! Медпрацівникам – Дитюк О.В. та Некиперець С.В.- вони спражні бджілки трудівниці, які невпинно працюють і доглядають хворих! Нехай ваша робота приносить вам задоволення, легко долаються перешкоди ! З повагою Боднар С.В.

Боднар Світлана
13.08.2019