Гончаренко Олег Володимирович – завідувач відділення хірургії та ендоскопії.  Стаж  роботи – 26 років.  Категорія з хірургії – вища з 2002 року.

Кандидат медичних наук. В 1998 р. захистив дисертацію  на тему: «Шляхи підвищення герметичності кишкового шва». Є автором 28 науково-методичних публікацій.
 

 

 

 

Відділення хірургії та ендоскопії розгорнуто на 50 ліжок.  Штат відділення складається з 19 лікарів-хірургів, 15 медичних сестер та 15 молодших медичних сестер. На базі відділення працює кафедра хірургії №2 з курсом основ стоматології Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова. Кафедру очолює д.мед.н, професор Покидько Марія Іванівна.

Цілодобово медичним персоналом відділення та кафедри надається допомога хворим з гострим апендицитом, гострим холециститом, гострим панкреатитом, защемленими грижами,  перфоративними  виразками шлунка та 12-палої кишки, шлунково-кишковими кровотечами, гострою кишковою непрохідністю, торако-абдомінальними травмами та іншою гострою хірургічною патологією. В відділенні виконуються лапароскопічні оперативні втручання та застосовуються мініінвазивні технології. Протягом року виконується більше 2500 оперативних втручань.

Ендоскопічною службою за рік проводиться більше 1500  фідрогастродуоденоскопій та 1200 бронхоскопій.

Контакти: (0432) 66-52-72