Сьогодні ми хотіли б поділитися нашими досягненнями. На базі лікарні МКЛ ШМД м. Вінниці було успішно проведено операцію ендоваскулярної тромбектомії. Наш досвідчений медичний персонал під керівництвом досвідченого хірурга провів операцію з високим рівнем професіоналізму та майстерності.

Завдяки використанню передових методик ендоваскулярної хірургії та використанню новітнього обладнання, нам вдалося успішно видалити тромб та відновити нормальний кровообіг у пацієнта 72 років. Операція пройшла без ускладнень, що є заслугою команди фахівців, які працюють на вищому рівні.

Ми висловлюємо подяку всьому медичному персоналу за їхню відданість та професіоналізм, а також пацієнтуі його сім’ї за довіру та терпіння. Ми раді повідомити, що операція була повністю успішною, і пацієнт зараз на шляху до відновлення здоров’я.

Дякуємо за вашу підтримку та довіру. Ми пишаємося роботою нашої лікарні і зобов’язуємося продовжувати надавати якісну медичну допомогу на вищому рівні. Бережіть себе та будьте здорові!