Понад 50 млн грн отримала Вінниця на добудову лікарні швидкої медичної допомоги.

За словами міського голови Сергія Моргунова, Державний фонд регіонального розвитку уже погодив виділення для цього 20 млн грн.

“Ми подалися на Державний фонд регіонального розвитку щодо підтримки цього проекту у розмірі 20 млн грн, уже захистили цей проект. Крім того, минулого тижня Постановою Кабміну в рамках Державного бюджету з Фонду соціально-економічного розвитку виділено майже 49 млн грн на закупівлю обладнання і 2,5 млн грн. – на будівництво”, – деталізував Моргунов.

За словами мера, цей медзаклад буде базовим при формуванні Північного госпітального округу.

“Фактично вона буде обслуговувати не тільки жителів Вінниці, а й близько мільйона людей з північних районів області. Думаю, ми протягом 2019 року цей проект завершимо, – сказав Сергій Моргунов.

На сесії депутати ухвалили рішення “Про реорганізацію КЗ “Міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги” шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство “Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги”.

Аналогічні рішення прийнято стосовно ще семи медичних закладів: міських лікарень №1 та №3, пологових будинків №1 та №2, міської лікарні “Центр матері та дитини”, Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології та міської стоматологічної поліклініки. Така реорганізація передбачена законодавством про медичну реформу для впровадження нової системи фінансування медзакладів.