Інсульт – друга за частотою причина смерті у світі. В Україні щороку виявляють близько 130 тисяч нових випадків цієї хвороби. Від 30 до 40% пацієнтів гине протягом першого місяця. А з тих, хто вижив, лише 20% зберігають працездатність.

11-13 січня 2024 року « Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги», як одна із 15  відібраних лікарень України та єдина лікарня у Вінницькому регіоні  пройшла тренінг по вдосконаленню інсультної служби. Даний інтенсив став можливим за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та  підтримки Світового банку. Приємно бути в числі відібраних лікарень, за що дуже вдячні експертам!

В тренінгу були задіяними неврологи, нейрохірурги, радіологи та медичні сестри, що є дуже важливим, адже саме від злагодженої роботи всієї команди залежить результат лікування пацієнта та подальша якість його життя.

Саме для покращення результатів лікування і проводяться подібні навчання медичних працівників.  Своєчасне надання у повному обзязі медичної допомоги зменшує ризики та наслідки для пацієнта. Наші працівники відвідали лекції, симуліції, інтерактивні тренінги, що дали змогу опанувати сучасні підходи до ведення пацієнтів із підозрою на гострий мозковий інсульт, реваскуляризаційну терапію при ішемічному інсульті, допомогу пацієнтам із різними видами геморагічного інсульту, внутрішньолікарняний та міжлікарняний тріаж, подальше ведення пацієнтів з гострим мозковим інсультом та інші аспекти.

Об’єднуємо зусилля у боротьбі з інсультом та продовжуємо навчання заради порятунку життя.