Для планування закупівель та підготовки до проведення закупівель Замовники  можуть проводити попередні ринкові консультації з метою аналізу ринку, у тому числі запитувати й отримувати рекомендації та інформацію від суб’єктів господарювання. Отримана інформація може використовуватися замовником під час підготовки до проведення закупівлі, у разі  якщо вона не призводять до порушення Закону  України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922 зі змінами. Консультації з ринком можуть проводитися через електронну систему закупівель шляхом надсилання запитань замовником та отримання відповідей від суб’єктів господарювання або шляхом організації відкритих зустрічей з потенційними учасниками. Проведення попередніх ринкових консультацій замовником не вважається участю суб’єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації.

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги»  звертається до учасників щодо  надання остаточних цінових пропозицій (з урахуванням  своєї ставки оподаткування) на  медичні вироби згідно додатків до листа (додаються).

Консультація відбудеться  за особистої присутності  представників учасників у 15 годині 10.06.2020 року у приміщенні Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. У разі неможливості особистої присутності консультація за бажанням представника може здійснюватися за допомогою конференції Zoom.

Листк ринкові консультації

Додаток 1

Додаток 2