Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії №1

Якісна робота сучасного анестезіолога в операційній або палаті інтенсивної терапії неможлива без діагностичного та лікувального обладнання. Протезування чи підтримка власного дихання та контроль за його показниками, вибір оптимального режиму штучної вентиляції легень і моніторинг системи кровообігу, дозоване введення ліків та весь комплекс інструментально-лабораторних досліджень – все це потребує якісної, сучасної апаратури. Тим більше значення це має в умовах роботи ургентної лікарні.

Щодня у нас виникають ситуації, коли на своєчасну постановку діагнозу та початок інтенсивної терапії ми маємо лічені хвилини. І від того, наскільки результативно пройдуть ці «золоті» хвилини залежать життя і відновлення багатьох пацієнтів.

З 2017 року наше відділення поповнилось більш ніж десятком одиниць дороговартісної сучасної апаратури. Це й апарати штучної вентиляції легень, і персональні монітори пацієнта, і дефібрилятори. Зараз вводиться в дію потужний УЗД-апарат SIEMENS Acuson P500 з якісним чистим зображенням. Його використання в умовах відділення дасть персоналу змогу розпочати актуальне прицільне лікування якомога швидко, а це – врятовані життя наших пацієнтів.

Нинішнє поповнення технічної бази – це один з багатьох запланованих кроків. Після закінчення модернізації відділення відповідатиме діючим європейським стандартам і буде здатне проводити анестезіологічну діяльність та лікування в палатах інтенсивної терапії на найсучаснішому рівні.