Нашим потенційним пацієнтам!

Лікарня швидкої допомоги, в якій знаходиться травмпункт, розташована по вулиці Київській 68. Дістатися, до нас можливо на тролейбусі, маршрутному таксі, можна автомобілем…

Є і інші варіанти – бігти через дорогу, коли горить червоне, розраховуючи на професійність вітчизняних водіїв, можна бігти до тролейбуса, поки двері не зачинив, не дивлячись під ноги, можна, також, працювати «болгаркою», після третьої чарки, можна в гаражі, в садку, на роботі.

Можна підійти до п’яних юнаків вночі, та попросити їх прибрати недопалки біля урни…

Привезуть безкоштовно, на хорошій білій машині.

 

В травмпункті нашої лікарні можна отримати допомогу у випадку травматичного пошкодження будь-якої локалізації за виключенням травм очей та опіків – звертатись потрібно в обл. лікарню ім. Пирогова.

Пацієнти з травмами голови, живота, грудної клітини, статевих органів та т.і. отримують допомогу в приймальному відділенні нашої лікарні. Деякі постраждалі оперуються відразу, інші – госпіталізуються у відділення для подальшого оперативного, або консервативного лікування. Переважна більшість отримує амбулаторну допомогу з подальшим лікуванням в поліклініці за місцем проживання.

Пацієнти, які отримали у нас щеплення проти правця, потребують обов’язкової ревакцинації у себе в поліклініці. Поцікавтесь про це у сімейного лікаря.

Крім того, травмпункт надає антирабічну допомогу, тобто призначається та виконується щеплення проти сказу дорослим постраждалим, якщо вони того потребують.

Чого робити не варто: приходити з метою продовження листка непрацездатності (лікарняного), приходити на перев’язку, якщо вам її не призначали у нас, звертатись з приводу хронічних захворювань.

Завжди готові вам допомогти!

Колектив травмпункту.