Дашборд за посиланням

На дашборді наведено актуальну інформацію про місця надання послуг (МНП), в яких можна отримати відповідні послуги.

На кожній сторінці ліворуч розташовані фільтри, які полегшують пошук потрібної інформації. За їх допомогою можна обрати область, громаду та населений пункт місця надання послуг, форму власності та назву надавача послуг.

Також на кожній сторінці є можливість виконувати пошук за фільтрами, розміщеними в окремих вкладках у верхній частині дашборду.

Ці фільтри об’єднані між собою відповідно до критеріїв пошуку, а саме:
– за пакетами послуг, на які надавач має договір з НСЗУ: можна одразу скористатись фільтром «Пакет послуг» або ж спершу звузити пошук за допомогою фільтрів «Вид допомоги» або «Напрям послуг»;
– за кодами послуг з електронного направлення (код направлення): можна одразу почати вводити код або назву послуги у поле пошуку  фільтра «Назва послуги» або ж спершу скористатись фільтрами «Умови надання допомоги» і «Категорія послуги», щоб звузити пошук.
– за спеціалізацією медичного персоналу, який працює за місцем надання:  для пошуку лікаря можна скористатись фільтром «Умови надання послуг», щоб визначити, який саме тип допомоги повинен надавати лікар – амбулаторний чи стаціонарний, а потім додатково виконати пошук за фільтрами «Медична спеціалізація» та/або «Посада»;
– за кодом медичного втручання: код або назву можна ввести у поле пошуку фільтра «Назва послуги/втручання» або ж скористатись фільтрами «Напрям послуг (рівень 1)» та/або «Група послуг (рівень 4)», щоб звузити пошук.

Після застосування фільтрів у таблиці відобразяться дані про місця надання послуг за обраними критеріями. Звертаємо увагу, що у таблиці також наведено кількісні показники за останні 90 днів (погашених направлень, пацієнтів, які отримували медичну допомогу, а також медичних втручань), на які можна додатково орієнтуватись під час вибору місця надання послуг.

1. Місця надання послуг із медичної допомоги. Карта. 

Перший розділ містить інформацію, представлену на карті і в таблиці.

Карта відображає місце розташування МНП відповідно до обраних фільтрів. При наведенні вказівника мишки на МНП на карті з’являється довідкова інформація про надавача послуг: адреса МНП, графік роботи та умови надання послуг. Над картою розташовано рядок пошуку МНП за адресою.

Таблиця відображає інформацію про виділені (активні) МНП на карті:
– назву надавача послуг;
– адресу МНП;
– телефон;
– умови надання послуг;
– показник;
– кількість за відповідним показником.

2. Місця надання послуг медичної допомоги. Таблиця.

Таблиця відображає таку інформацію відповідно до застосованих фільтрів:
– назву надавача послуг;
– адресу МНП;
– режим роботи;
– телефон;
– умови надання послуг;
– показник;
– кількість за відповідним показником.

Інформацію про дату останнього оновлення розміщено у лівому нижньому куті на головній сторінці дашборду.

Для перегляду дашборду зі смартфона необхідно увімкнути функцію автоповороту у налаштуваннях телефона та перевернути смартфон горизонтально.

Джерело інформації